Ціни на сиру нафту в США не сильно змінюються останні 3 дні

Ціни на нафту на Нью-Йоркській паливній біржі у вівторок вранці не сильно змінюються. На ринку є занепокоєння щодо глобального попиту на тлі ослаблення долара та перед публікацією даних про інфляцію в США, що може сформувати монетарну політику ФРС і посилити або послабити апетит інвесторів до ризикованих активів, кажуть брокери.
 
Барель West Texas Intermediate Crude нафти з поставками на X коштує 87,69 доларів США на NYMEX у Нью-Йорку, що на 0,10 відсотка нижче після зростання за попередні 3 сесії приблизно на 7 відсотків.
 
Поставки Brent ICE у листопаді торгуються на рівні 93,87 доларів США за барель, що на 0,14 відсотка менше.
 
Інвестори оцінюють шанси збільшення поставок нафти з Ірану, але вони стають все більш віддаленими.
 
У суботу Франція, Велика Британія та Німеччина заявили, що мають "серйозні сумніви" щодо щирості Ірану щодо відновлення угоди 2015 року між світовими державами та Іраном про обмеження його ядерної програми в обмін на скасування санкцій.
 
8 серпня, після 16 місяців непрямих переговорів між США та Іраном, Європейський Союз передав Тегерану остаточну форму пропозиції Заходу щодо угоди.
 
У вересні Іран оприлюднив на нього офіційну відповідь, яка, на думку західних дипломатів, є кроком назад, оскільки він намагається прив’язати угоду до розслідування МАГАТЕ щодо слідів урану на незаявлених об’єктах.
 
Держсекретар США Ентоні Блінкен зазначив, що "малоймовірно", що США та Іран досягнуть нової угоди найближчим часом, повторивши коментарі дипломатів із Франції, Німеччини та Великої Британії, таким чином відклавши можливе збільшення поставок нафти з Ірану. .
 
«Схоже, що Іран не бажає або не може зробити те, що необхідно для досягнення угоди, і продовжує намагатися внести додаткові питання на переговори, які зменшують ймовірність досягнення угоди», – сказав Блінкен.
 
«Зараз немає жодних причин для Ірану не погоджуватися з нинішніми пропозиціями», — сказав канцлер Німеччини Олаф Шольц.
 
У 2018 році США вийшли з угоди, а влада Ірану у відповідь порушила ядерні обмеження, встановлені договором.
 
"Повернення до ядерної угоди в нинішніх умовах було б критичною помилкою", - оцінив прем'єр-міністр Ізраїлю Яір Лапід. Він додав, що це призведе до гонки озброєнь на Близькому Сході.
 
На початку вересня ціни на сиру нафту досягли найнижчого рівня з січня, оскільки інвестори стурбовані глобальним споживанням, у тому числі в Китаї, найбільшому в світі імпортері палива. Однак під час попередніх 3 сеансів сирий матеріал значно підвищився через реакцію, зокрема на: до слабшого курсу долара, за яким оцінюється нафта.
 
«Ми не очікуємо стійкого зростання цін на нафту найближчим часом», – пишуть аналітики Morgan Stanley у ринковій записці.
 
«Уповільнення економічного зростання в усіх основних економіках певний час вказує на слабший попит на нафту, що також відображено в нафтових даних. Особливо велика частка в цьому Китаю», — додали стратеги Morgan Stanley.
 
MS знизила прогнози щодо нафти марки Brent у 3 кварталі до 98 доларів за барель зі 110 доларів за барель раніше та до 95 доларів за барель у 4 кварталі зі 100 доларів за барель.
 
Тим часом серпневий показник ІСЦ США, про який інвестори дізнаються у вівторок вдень, вказуватиме на ціновий тиск минулого місяця, і економісти очікують зниження даних у річному вимірі, частково через здешевлення бензину в США.
 
Тим не менш, інвестори очікують, що ФРС знову підвищить ставки сильніше, на засіданні наступного тижня - на 75 б.п.
 
«Навіть якщо інфляція в США слабшає, вона залишається надто високою для Федерального резерву, щоб реагувати набагато менш агресивно», — сказав Вішну Варатан, керівник відділу економіки та стратегії Mizuho Bank Ltd.
 
Тим часом інвестори нафтового ринку отримають у вівторок важливий сигнал щодо короткострокових перспектив ринку, оскільки Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) оприлюднить свій щомісячний аналіз ринку нафти.
 
Минулого тижня ОПЕК і союзники картелю, включаючи Risja, оголосили про символічне скорочення поставок нафти в жовтні - на 100 тис. тонн. барелів на день.
Дата публикации:
Предыдущая Все новости Следующая
Полезная информация?
Расскажи друзьям не молчи!
ВЛИВАЙСЯ В РЯДЫ ПРОФЕССИОНАЛОВ
СДЕЛАЙ СВОЮ ТОРГОВЛЮ ЭФФЕКТИВНОЙ
Советы опытных трейдеров. БЕСПЛАТНО!

Правая колонка



Что обсуждают трейдеры
Инвестпортфели - инвестируй вместе с нами
20 последних комментариев