На ринках посилюється занепокоєння глобальним економічним спадом, а сильний курс долара відбиває в інвесторів бажання вкладати капітал у товари, що оцінюються в цій валюті, кажуть брокери.
Барель сирої нафти West Texas Intermediate у постачанні на 11-й рік коштує 80,90 доларів США на NYMEX у Нью-Йорку, що на 0,41% нижче після падіння у третьому кварталі приблизно на 24%.
Постачання Brent ICE на листопад торгуються на рівні $87,89 за барель, знизившись на 0,68%.
Читайте також: Нафта Brent: ціна онлайн та нюанси від Masterforex-V
Ринки посилюють занепокоєння щодо попиту на пальне після того, як центральні банки ФРС підтвердили в четвер, що підвищення відсоткових ставок у США продовжуватиме стримувати високу інфляцію.
Сильний обмінний курс долара, що побив рекордне зростання цього місяця, також не сприяв зростанню цін на нафту, що зробило товари, що оцінюються в американській валюті, дорожчими для покупців в інших валютах.
У Китаї може виникнути підвищений попит на нафту і нафтопродукти, але відновлення економіки країни, як і раніше, перебуває під загрозою через карантин, введений урядом для боротьби зі спалахом Covid-19, і спад у секторі нерухомості Китаю.
Країни ОПЕК+ готуються до зустрічі 5 жовтня. Вони оцінять ситуацію на ринках нафти та визначать рівень постачання газу у листопаді.
Початкові переговори делегатів ОПЕК+ про скорочення поставок нафти вже почалися, але розглядається розмір можливого скорочення, якщо таке буде.
На зустрічі у вересні група вирішила скоротити постачання сирої нафти у жовтні на 100 тисяч барелів на добу.